Tytuł: Świstakowy Kłopot 2
Gatunek: Logiczna
Programowanie: Paweł Ferenc
Grafika: Grzegorz Górecki
Plansze: Krzysztof Krupiński
Muzyka: Mateusz Szymański
Opis:
Istnieje legenda, która mówi o ukrytej gdzieś w świecie Magicznej Czekoladzie. Chodzą słuchy, że drzemią w niej wielkie moce: ktokolwiek zje całą tabliczkę, staje się nieśmiertelny! O legendzie tej usłyszał również Świstak. Postanowił odnaleźć Magiczną Czekoladę...
Świstakowy Kłopot 2 jest grą logiczną. Rozgrywka polega na... dojściu Świstakiem (tytułowym bohaterem) do końca poziomu, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Na swojej drodze Świstak napotka wiele przeszkód (kostki, które będzie musiał przenosić w odpowiednie miejsca, znikająca podłoga, głęboka woda, ogień itp.) które będzie musiał ominąć. Tylko od Ciebie zależy, czy mu się to uda! Świstak przemierzy 50 poziomów w 10 różnych światach. Zapraszamy na stronę Projektu Siedem
Download:
Pobierz Świstakowy Kłopot 2 [7 MB] Witamy,
chcielibyśmy powiadomić Was o zmianie organizacji funkcjonowania naszego Koła.
Wiele osób chce „coś robić”, ale nie do końca może znaleźć sobie miejsce, dlatego postanowiliśmy utworzyć grupy projektowe, które będą realizowały poszczególne zadania.
Każda grupa posiada koordynatora/ów, którzy będą odpowiedzialni za jej działanie.
A mianowicie są to:
1. SZKOLENIA – koordynatorzy Katarzyna Ciesek, Ewa Chuchla – grupa ta będzie zajmowała się organizowaniem szkoleń oraz wszystkimi czynnościami z tym związanymi – od pozyskania ciekawych trenerów, po wynajęcie i rezerwację Sali.
2. WYJAZDY DO PRZEDSIĘBIORSTW– Katarzyna Podgórska, Weronika Blecha – grupa odpowiedzialna za organizacje jednodniowych wyjazdów do przedsiębiorstw, na wzór wyjazdów do firmy UNIMIL oraz wyjazdów dwudniowych (Krynica, Mielec).
3. POZYSKIWANIE ŚRODKÓW - Piotr Kozłowski – grupa projektowa już działa, ale cały czas jest otwarta na nowych członków… Zajmuje się pisaniem wniosków oraz pozyskiwaniem środków pieniężnych z UE, abyśmy mieli większe zaplecze finansowe, pozwalające nam realizować nasze pomysły
4. WTORKOWE KOLACJE: Krzysztof Krupiński, Rafał Juszkiewicz – Wtorkowe Kolacje to pomysł na organizowanie regularnych spotkań merytorycznych, na których będziemy mogli dyskutować na tematy, które nas interesują. Każde takie spotkanie będzie w postaci luźnej i swobodnej dyskusji, jednak będzie posiadało jedną/ dwie osoby prowadzące. Jeśli ktoś będzie zainteresowany tematem danego spotkania, wcześniej otrzyma materiały czy namiary na informacje, które pozwolą mu lepiej zapoznać się z tematyka. Na spotkania te chcemy również zapraszać osoby, które już coś osiągnęły i będą mogły podzielić się swoimi doświadczeniami (np. przedstawiciel firmy Vistula). Spotkania te będą odbywać się na uczelni lub w kulturalnych krakowskich knajpach, gdzie można spokojnie porozmawiać, a później napić się piwka tudzież innego trunku…. Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkich Knopersów oraz zainteresowanych, zaś grupa projektowa będzie odpowiedzialna za organizowanie tych spotkań.
5. WSPÓŁPRACA Z INNYMI KOŁAMI – Marcin Polis – grupa odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów ze studentami innych kół naukowych, z uczelni z całego kraju (a może nie tylko)… Wymienianie się doświadczeniami, a także organizowanie wymian czy spotkań międzyuczelnianych i poznawanie klimatu studiowania poza AE…
6. FESTIWAL NAUKI ORAZ INTEGRACJA POPRZEZ ROZRYWKE – Piotrek Kaniewski – prezentacja naszej uczelni, koła na Festiwalu Nauki, który odbędzie się w maju oraz organizowanie „imprez z charakterem” dla Knopersów….
Jeśli chcesz działać w którejś z grup, to prosimy o przesłanie odpowiedzi na adres knop.ae.krakow@interia.pl, której tytułem będzie numer grupy w której chcesz działać, (czyli od 1 do 6) a jego treść:
1. Imię
2. Nazwisko
3. Grupa dziekańska
4. e-mail
5. numer telefonu
6. jestem nowym członkiem (jeśli po raz pierwszy chcesz rozpocząć z nami działalność)
Jeśli nie podoba Ci się żadna z naszych propozycji, a masz pomysł, do którego realizacji potrzebujesz ludzi. Również napisz o tym do nas…. wtedy zostaniesz koordynatorem, a nasze Koło zyska kolejne „pole działania”.
Dla wszystkich koordynatorów organizowane jest szkolenie „Zarządzanie projektami” w dniach 25. IV (wtorek) oraz 27 kwietnia (czwartek) prowadzone przez Pawła Salę.
Jeśli nie otrzymamy od Ciebie informacji zwrotnej, oznacza to, że zostajesz SYMPATYKIEM KNOP – będziesz mógł korzystać z wszelkich propozycji oraz brać udział w organizowanych przez nas szkoleniach, wyjazdach itp., jednak w drugiej kolejności… po członkach koła działających aktywnie.
Studentów V roku prosimy o nie odsyłanie maili, ale nadal aktywną działalność w naszym Kole adekwatnie do chęci oraz zainteresowań.
Pojawiają się też prośby o wystawienie zaświadczeń o przynależności do KNOP-u, aby rozwiązać tą sprawę sprawnie prosimy o przesyłanie maili o tytule „ZASWIADCZENIE -STUDENT V ROKU” o treści:
1. Imię
2. Nazwisko
3. Rok wstąpienia do KNOPu
4. Opis Twojej działalności w Knopie, uczestnictwo w realizowanych projektach itp.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy 19 kwietnia (włącznie).
Pozdrawiamy
ZARZĄD KNOP ------------------------------------------------------------
Film animowany wykonany techniką kombinowaną. Mały chłopiec ma bogaty komplet zabawek, które ożywają, gdy istoty ludzkie wychodzą z pokoju. W lalkowej społeczności obowiązuje hierarchia, najwyższym autorytetem cieszy się kowboj. Ale pojawia się zabawka konkurent - kosmonauta.
Robert Czebotar : Woody (polski dubbing)
Jerzy Dominik : Buzz (polski dubbing)
Łukasz Wytrębowicz : Andy (polski dubbing)
Stefan Każuro : Lornetka / ranny żołnierz (polski dubbing)
Urszula Janowska : Anka (polski dubbing)
Grzegorz Kucias : Rekin / pan ABC (polski dubbing)
Maria Reif : pani Davis (polski dubbing)
Jarosław Boberek : sierżant (polski dubbing)
Piotr Borowiec : spiker (polski dubbing)
Krzysztof Krupiński : Cienki (polski dubbing)
Tomasz Sapryk : Rex (polski dubbing)
Emilian Kamiński : Hamm (polski dubbing)
Edyta Jungowska : Bou (polski dubbing)
Grzegorz Drojewski : Sid (polski dubbing)
Jan Kulczycki : pan Bulwa (polski dubbing)
------------------------------------------------------------
zanotowane.pldoc.pisz.plpdf.pisz.plpiotrrucki.htw.pl
|
|