krzysztof pusz
wojtekstoltny

Stefek, jesteśmy z tobą! Nie bój nic! To tylko myszka mała...

Seweryn Blumsztajn, Teresa Bogucka, Zbigniew Bujak, Benedykt Czuma, Andrzej Czuma Mieczysław Grudziński, Maciej Grzywaczewski, Aleksander Hal Stanisław Huskowski, Zbigniew Janas, Jacek Kleyff, Bogdan Lis, Jan Lityński, Krzysztof Pusz, Arkadiusz Rybicki, Adam Szostkiewicz, Jacek Taylor, Barbara Toruńczyk, Tomasz Wołek, Henryk Wujec, Ludwika Wujec, Rafał Zakrzewski.

http://wiadomosci.onet.pl/1877506,11,item.html
Wspomnieć należy o Panach:
- Krzysztof Pusz- były wicewojewoda, lider Demokratów.
- Bolko Błaszczyk- piłkarz Lechii, Bałtyku, zdobywca srebrnego medalu na MŚ
młodzieży do lat 18.
Z tego co wiem obaj Panowie są absolwentami szkoły nr . 55
Noo Krzysztof Pusz znana osobistość w Gdańsku. A tak w ogóle to on jest jakimś radnym teraz czy nie bardzo?

Janusz Onyszkiewicz
Brygida Kuźniak
Bogdan Lis
Radosław Popiela
Ryszard Bill

Jan Kułakowski
Grażyna Staniszewska
Bronisław Geremek

Władysław Frasyniuk
Jerzy Hausner
Marek Edelman
Olga Krzyżanowska
Jan Lityński
Mirosław Czech
Marek Belka
Zbigniew Janas
Tadeusz Mazowiecki
Jerzy Osiatyński
Anna Popowicz
Krzysztof Pusz
Marcin Święcicki
Jerzy Wierchowicz


Po pierwsze, dążymy do stworzenia i oficjalnego zarejestrowania stowarzyszenia, nie partii politycznej. Naszym celem nie jest uczestnictwo w walce o władzę, lecz w walce o jakość sprawowania władzy
Inicjatorzy Ruchu na rzecz Demokracji


Aleksandrowicz Jerzy Kraków
Bachminski Krzysztof Kraków
Bartminski Jerzy Lublin
Bednarska Agnieszka Kraków
Chwedenczuk Bohdan Warszawa
Chwedenczuk Krystyna Warszawa
Czapska Janina Kraków
Czarnecki Piotr Kraków
Czerniejewski Krystyn Oswiecim
Cwiakalski Zbigniew Kraków
Eilstein Helena Warszawa
Fisiak Jacek Poznan
Frasyniuk Wladyslaw Wroclaw
Gawlik Jan Pawel Kraków
Gasiorowski Piotr Poznan
Gizbert-Studnicki Tomasz Kraków
Gussman Edmund Gdynia
Hartman Jan Kraków
Jachimczak Laskowska Violetta Kraków
Jasinski Krzysztof Kraków
Jedynak Tadeusz Zory
Jurczak Stefan Kraków
Kaluszynska Elzbieta Olsztyn
Konieczny Zygmunt Kraków
Kowalski Janusz Kraków
Kowalski Tomasz Kraków
Kozlowski Jan Kraków
Krasnopolska Anna Kraków
Krzysztofiak Wojciech Szczecin
Kubiak Hieronim Kraków
Kubinska Olga Gdynia
Kubinski Wojciech Gdynia
Kutz Kazimierz Slask
Laskowski Roman Kraków
Laskowski Ryszard Kraków
Laskowski Stanislaw Sopot
Lis Bogdan Gdansk
Majchrowski Jacek Kraków
Mastej Jan Kraków
Mazurkiewicz Antoni Warszawa
Obirek Stanislaw Warszawa
Paczkowska-Lagowska Elzbieta Kraków
Pieszczachowicz Jan Kraków
Pleszka Krzysztof Kraków
Póltorak Ryszard Kraków
Pusz Krzysztof Gdansk
Romanowski Andrzej Kraków
Sicinski Michal Kraków
Slawek Tadeusz Goleszów
Tokarski Ryszard Lublin
Twardzik Waclaw Kraków
Widacki Jan Kraków
Wlodarski Miroslaw Kraków
Wolenski Jan Kraków
Wójcik Tomasz Kraków
Zienkiewicz Dariusz Szczecin
Zygmunt Piotr Kraków

Same sławy
http://www.rrd.org.pl/
Uwidoczniłem więcej sław [daru


Lis z Kwaśniewskim i poparciem Wałęsy
Krzysztof Katka
2007-05-03, ostatnia aktualizacja 2007-05-03 15:06

Bogdan Lis, sygnatariusz Porozumień Sierpniowych, szuka na Pomorzu poparcia dla Ruchu na rzecz Demokracji. - Mamy poparcie nie tylko Aleksandra Kwaśniewskiego, ale i Lecha Wałęsy - mówi Lis
Blisko sto osób z różnych środowisk i o różnych poglądach politycznych podpisało się pod oświadczeniem o powołaniu stowarzyszenia o nazwie Ruch na rzecz Demokracji, które w przyszłości może przekształcić się w partię polityczną. Wśród nich są m.in. Aleksander Kwaśniewski, Marek Borowski, Władysław Frasyniuk, Jerzy Hausner, Andrzej Olechowski, Wisława Szymborska.

Z Pomorza, jako pierwszy, podpisał się Bogdan Lis, działacz pierwszej "Solidarności", a obecnie prezes fundacji Centrum Solidarności. Na Pomorzu dokument podpisał też Krzysztof Pusz, szef partii Demokraci.pl w województwie.

- To ma być obywatelski ruch, który zajmie się sprawami ważnymi dla Polski. Dopiero za jakiś czas okaże się, czy powstanie z tego partia polityczna - mówi Bogdan Lis.

Wałęsa: Popieram, ale nie wchodzę

Inaugurację działalności ruchu zaplanowano na 3 maja, ale w mediach informacja o nim ukazała się już 30 kwietnia. - To wyprzedzenie spowodowało, że oświadczenia nie zdążył podpisać Lech Wałęsa. Były prezydent stwierdził, że popiera ruch, ale gdy informację o inicjatywie podano do publicznej wiadomości, postanowił się nie dopisywać - dodaje Lis.

W rozmowie z "Gazetą" Lech Wałęsa powiedział, że popiera ruch, tak jak każde inne działanie na rzecz poprawy sytuacji w kraju i rozwoju demokracji. - Popieram, ale nie wchodzę w to, bo mnie nie wypada - mówi Wałęsa. - Ten ruch jest potrzebny, wszyscy widzimy, że z polską demokracją nie jest najlepiej. Ale to będzie odskocznia do budowania karier i dlatego ja w to wejść nie mogę.

Założyciele ruchu napisali w oświadczeniu, że łączy ich szacunek dla demokracji i państwa prawa, podkreślają szacunek dla zrywu i przywódców "Solidarności" oraz dla Okrągłego Stołu. Wyrazili też przekonanie, że przeszłość nie powinna dzielić Polaków, a jej oceny nie mogą być podstawą do dyskryminowania kogokolwiek.

- Nasze działanie jest sprzeciwem wobec działań koalicji rządzącej, a także wobec lustracji dokonywanej i przez władzę, i przez dziennikarzy, którzy osądzają przeszłość ludzi na podstawie wyrywkowych materiałów - deklaruje Lis.

Lis: Odpowiedź na rządy PiS i słabość opozycji

Stowarzyszenie zostanie zarejestrowane jeszcze w tym miesiącu, ale już teraz na stronie internetowej www.rrd.org.pl można wyrazić swoje poparcie dla tej inicjatywy. - Chcemy wysondować, jaki będzie odzew na ten pomysł. Wiem jednak, że wiele nazwisk "pasujących" do tego pomysłu jeszcze się nie podpisało - dodaje Lis. - Są wśród nich dwie znane osoby z Gdańska, ale nazwisk nie mogę ujawnić przed rozmową z nimi.

Stowarzyszenie ma być otwarte dla wszystkich, którzy podzielają "dumę z osiągnięć III Rzeczypospolitej, która choć niedoskonała, ale po bezkrwawym obaleniu ustroju totalitarnego i odzyskaniu pełni suwerenności stworzyła instytucje demokratycznego państwa, zbudowała zręby państwa prawa, dokonała cywilizacyjnego postępu, stała się członkiem Unii Europejskiej i NATO, unormowała stosunki z sąsiadami".

Idea powołania ruchu obywatelskiego przypomina początki Platformy Obywatelskiej. - W Polsce potrzebne są przejawy obywatelskich inicjatyw - ocenia poseł PO Sławomir Nowak. - Nie sądzę jednak, aby ten ruch przekształcił się w partię. Oprócz niechęci do braci Kaczyńskich brakuje w nim trwałego spoiwa, więc pozycja Platformy pozostaje niezagrożona.

Zdaniem Lisa nowe stowarzyszenie jest nie tylko odpowiedzią na rządy PiS, lecz też na słabość opozycji parlamentarnej. - Partie opozycyjne PO i SLD nie radzą sobie z obroną demokracji i nie zajmują stanowisk w sprawach ważnych, ale kontrowersyjnych - mówi.

Wsparcie dla nowego ruchu już deklaruje Krzysztof Andruszkiewicz, przewodniczący SLD w Gdańsku. - Będziemy popierać, osoby założycieli dają gwarancję, że będzie to rzeczywiście ruch na rzecz demokracji - mówi Andruszkiewicz.


http://wiadomosci.gazeta....4.html?skad=rss

A PiS czasem też nie głosował za Hubner ??
Przystępujemy zatem do głosowania, bardzo proszę o spokój i uwagę: poseł Józef Cepil /Samoobrona/ - przeciw, posłanka Grażyna Ciemniak /SLD/ - za, poseł Jerzy Czepułkowski /SLD/ - za, poseł Aleksander Czuż /SLD/ - za, poseł Bogdan Derwich /SLD/ - za, poseł Stanisław Dulias /PRS/ - przeciw, posłanka Marta Fogler /PO/ - wstrzymuję się, poseł Andrzej Gawłowski /SLD/ - za, poseł Roman Giertych /LPR/ - przeciw, poseł Stanisław Gorczyca /PO/ - wstrzymuję się, posłanka Zofia Grzebisz-Nowicka /SLD/ - za, poseł Andrzej Grzyb /PSL/ - przeciw, poseł Roman Jagieliński /PLD/ - za, poseł Gabriel Janowski /niez./ - przeciw, poseł Stanisław Kalemba /PSL/ - nieobecny, poseł Michał Kamiński /PiS/ - przeciw, poseł Arkadiusz Kasznia /SLD/ - za, poseł Wacław Klukowski /PBL/ - nieobecny, poseł Marek Kotlinowski /LPR/ - przeciw, poseł Jacek Kowalik /SLD/ - za, poseł Henryk Kroll /niez./ - za, posłanka Elżbieta Kruk /PiS/ - przeciw, poseł Piotr Krutul /LPR/ - przeciw, poseł Janusz Lewandowski /PO/ - wstrzymuję się, poseł Bogusław Liberadzki /SLD/ - za, poseł Robert Luśnia /RKN/ - przeciw, poseł Jan Łączny /Samoobrona/ - przeciw, poseł Antoni Macierewicz /RKN/ - przeciw, poseł Aleksander Małachowski /UP/ - nieobecny, poseł Andrzej Markowiak /PO/ - wstrzymuję się, poseł Czesław Marzec /SLD/ - za, poseł Jerzy Michalski /SLD/ - za, poseł Wojciech Mojzesowicz /PBL/ - przeciw, poseł Andrzej Namysło /SLD/ - za, poseł Józef Oleksy - nieobecny (zgodnie z wykładnią służb prasowych Kancelarii Sejmu, z dniem powołania na funkcję wicepremiera, przestał być członkiem Komisji), poseł Bogdan Pęk /LPR/ - przeciw, poseł Paweł Poncyljusz /PiS/ - przeciw, poseł Jacek Protasiewicz /PO/ - nieobecny, poseł Stanisława Prządka /SLD/ - za, posłanka Sylwia Pusz /SLD/ - nieobecna, posłanka Małgorzata Rohde /SKL/ - przeciw, poseł Robert Smoleń /SLD/ - za, poseł Cezary Stryjak /SLD/ - za, poseł Aleksander Szczygło /PiS/ - przeciw, poseł Jan Sztwiertnia /UP/ - za, poseł Grzegorz Tuderek /SLD/ - za, poseł Marek Widuch /SLD/ - za, poseł Adam Woś /PLD/ - za, poseł Krzysztof Zaremba /PO/ - wstrzymuje się, poseł Kazimierz Zarzycki /SLD/ - za, poseł Wojciech Zarzycki /PSL/ - przeciw, poseł Ryszard Zbrzyzny /SLD/ - nieobecny, poseł Leszek Zieliński /niez./ - za, poseł Stanisław Żelichowski /PSL/ - przeciw. Zakończyliśmy głosowanie, proszę sekretariat o obliczenie wyników. Podaję wyniki głosowania imiennego: pozytywną opinię wyraziło 23 posłów, negatywną opinię wyraziło 19 posłów, 5 posłów wstrzymało się od głosu. Stwierdzam, że Komisja wyraziła pozytywną opinię o kandydaturze pani Danuty Hübner na stanowisko komisarza - członka Komisji Europejskiej. Serdecznie gratuluję.
wyniki:

tradycyjnie,
komu nie pasuje, ten ma krzyczeć!


Miejsce Nr startowy Imię i Nazwisko Liczba etapów Łączny czas Dystans
1 32 Bonk Paweł canisross 1 0:19:21 6
2 49 Janota Jan 1 0:20:24 6
3 37 Nowak Andrzej 1 0:20:38 6
4 3 Pusz Paweł 1 0:20:45 6
5 18 Lisieński Michał 1 0:23:06 6
6 33 Stwora Rafał 1 0:23:38 6
7 8 Szeszko Marek 1 0:23:42 6
8 21 Fuchs Andrzej 1 0:23:47 6
9 7 Wolny Jakub 1 0:24:42 6
10 12 Górski Marian 1 0:24:42 6
11 25 Pająk Daniel 1 0:24:49 6
12 13 Skrzypski Marian 1 0:25:10 6
13 9 Kornaga Andrzej 1 0:25:16 6
14 2 Kuliński Tomasz 1 0:25:44 6
15 20 Kubista Marek 1 0:25:51 6
16 11 Dzieliński Stanisław 1 0:25:55 6
17 17 Noszczyk Jarosław 1 0:25:58 6
18 39 Stasiczek Jan 1 0:25:58 6
19 6 Wolny Krzysztof 1 0:26:02 6
20 30 Szudy Katarzyna 1 0:26:09 6
21 24 Pająk Tadeusz 1 0:26:11 6
22 4 Dembiński Robert 1 0:26:20 6
23 1 Szor Joanna canicross 1 0:26:52 6
24 53 Bezner Kamil 1 0:27:17 6
25 50 Ślęzak Andrzej 1 0:27:20 6
26 28 Tyka Edward 1 0:27:36 6
27 52 Osada Leszek 1 0:28:17 6
28 41 Gęsikowski Wojciech 1 0:28:49 6
29 14 Niesler Marian 1 0:29:04 6
30 38 Jedliński Łukasz 1 0:29:35 6
31 19 Cichos Edward 1 0:30:00 6
32 34 Kandziora Andrzej 1 0:30:30 6
33 23 Ciesiółka Marian 1 0:30:33 6
34 26 Javernik Grzegorz 1 0:30:36 6
35 43 Kucharski Piotr 1 0:30:50 6
36 22 Szablicki Aleksy 1 0:31:02 6
37 40 Pendolski Franciszek 1 0:31:02 6
38 36 Lenik Adam 1 0:31:20 6
39 44 Kolonko Justyna 1 0:32:39 6
40 45 Kolonko Mirosław 1 0:32:40 6
41 42 Krzysteczko Dawid 1 0:33:14 6
42 31 Bonk Grażyna canicross 1 0:33:59 6
43 29 Kardas Lilianna canicross 1 0:34:00 6
44 5 Janusz Marek 1 0:35:33 6
45 10 Skalski Janusz 1 0:35:40 6
46 27 Manecka Katarzyna 1 0:36:12 6
47 48 Szablicka Bożena 1 0:36:28 6
48 69 Raczyńska Magdalena 1 0:36:32 6
49 35 Michnol Arnold 1 0:36:42 6
50 15 Łogiewa Andrzej 1 0:38:56 6
51 16 Kisiel Ewa 1 0:38:56 6
52 46 Pilawska Agnieszka 1 0:42:25 6
53 47 Pilawska Anna 1 0:42:25 6
54 51 Raczyńska-Ciszak Ilona 1 0:47:27 6
Byliśmy z Mariuszem na AWF o 9:17. Zimno, pusto. Plan B. 5 minut jazdy samochodem i lądujemy nad zatoką na wysokości Przymorza.
Biegniemy, biegniemy i biegniemy, znowu biegniemy, dużo ludzi uprawia "nordic walking" (mamy skojarzenia z "modern talking" i jest wesoło). Humory nam wyjątkowo dopisują. Trafiamy na sam koniec mola w Sopocie i myślę o maratonie Sopot-Hel na specjalnie zbudowanym do tego celu moście pontonowym. Wieje strasznie i uciekamy tym razem brzegiem plaży. Teraz spotykamy biegaczy. Dlaczego nie ma plażowiczów? Przecież jest tylko kilka stopni mniej niż latem. Widzimy pana, który płynie w piance z płetwami z Sopotu do Gdańska, przynajmniej tak nam się wydaje, jednak Mariusz tłumaczy zdziwionym paniom, że to czarny potwór z Loch-Ness. Wracamy na ścieżkę i "gonimy" starszą panią na rowerze. Pani przyspiesza a my stwierdzamy, że to nie fair z naszej strony i powinniśmy ścigać się z rowerzystami w naszym wieku o podobnym do nas stopniu wytrenowania. Jednak taka okazja dziś się nie nadarza. Znów na ścieżce prześladuje nas "modern talking", całe grupy. Obserwujemy bardzo różnorodne techniki używania kijków. Wracając z treningu i mijając wywieszone plakaty wyborcze, jednomyślnie stwierdzamy, że najlepiej wyglądającym kandydatem na prezydenta Gdańska jest Krzysztof Pusz.

Do zobaczena w kolejną sobotę!
Kto był twórcą Solidarności?

Odpowiedz daje ten pan;

Historyczni przywódcy "Solidarności" są dzisiaj z nami na tej sali: Bronisław Geremek, Janusz Onyszkiewicz, Jan Lityński, Krzysztof Pusz, Bogdan Lis i Andrzej Celiński. Panie premierze Kaczyński, my jesteśmy teraz tu, gdzie "Solidarność", a pan gdzieś się pogubił - mówił podczas wczorajszej warszawskiej konwencji LiD Marek Borowski, zapowiadając, że LiD będzie budował państwo... solidarne.


HA,HA,HA,.........

a mimo wszystko mam chyba wieksze pretensje do debili wrzucajacych pierdolone karteczki do wielkiego bialo-czerwonego pudla w nadziei ze pan w ladniejszym garniturze i fajniejszym krawacie ma racje od tego w chujowym garniturze i gorszym krawacie. do debili, ktorzy nie rozumieja najprostszej informacji, nie ogarniaja najprostszej matematyki i pokladaja nadzieje w skurwysynach opawiadajacych bajeczki z milym usmiechem na falszywym pysku
Europoseł i były sekretarz generalny PO zostanie najprawdopodobniej przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego.Stronnictwo Demokratyczne to partia, która od lat znajduje się na marginesie polityki. Ma natomiast pokaźny majątek w postaci nieruchomości i struktury w połowie powiatów.

– To dla mnie wyzwanie, w tej doniczce może wyrosnąć duża roślinka – mówi „Rz” Paweł Piskorski. Jak napisaliśmy wczoraj w naszym wydaniu internetowym, planuje przekształcić SD w poważne ugrupowanie centrowe, które miałoby przełamać dotychczasowy podział sceny politycznej na Platformę i PiS. – Adresatem naszej oferty jest wyborca, który nie chcąc głosować na PiS, z konieczności popiera PO – zaznacza Piskorski. Będzie kandydował na szefa Stronnictwa podczas nadzwyczajnego kongresu 21 lutego (ma poparcie regionu mazowieckiego). We wtorek spotkał się z szefami rad regionalnych SD, informując o swoich politycznych planach. – To bardzo poważny kandydat. Ma ogromne szanse na zwycięstwo – ocenia Krzysztof Góralczyk, p.o. szefa Stronnictwa.

Na razie Piskorski jest jedynym kandydatem. Jan Klimek, który był ostatnim posłem Stronnictwa, zrezygnował z walki o przewodniczenie. – Gdy Piskorski zaproponował mi, bym został jego pierwszym zastępcą, zgodziłem się – zdradza Klimek. – Jest politykiem skutecznym, z dobrymi kontaktami, także wśród parlamentarzystów europejskich. Ale czy starczy mu siły i determinacji? Na początku musi przekonać do siebie terenowych działaczy.

Piskorski już ruszył w teren. Wczoraj był w Gliwicach, gdzie półtora roku temu zbuntowali się związani z PO samorządowcy, w tym wieloletni prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.

Według naszych informacji centrowo-liberalną inicjatywą Piskorskiego są zainteresowani tacy politycy, jak Andrzej Olechowski, Janusz Onyszkiewicz, Dariusz Rosati, Krzysztof Pusz, oraz byli członkowie PO, których partia pozbyła się po wyrzuceniu Piskorskiego.

Rosati w rozmowie z „Rz” twierdzi, że nic o pomyśle Piskorskiego nie wie. Onyszkiewicz, przedstawiciel Partii Demokratycznej, mówi natomiast: – Absolutnie nie wykluczamy współpracy z powracającym na scenę SD. Wzmocnienie politycznego centrum jest Polsce bardzo potrzebne. – Będzie to wartościowa i ciekawa próba wzbogacenia sceny politycznej o idee demokracji liberalnej, których coraz mniej w PO – uważa z kolei Olechowski, współzałożyciel Platformy.

Pierwszym celem SD „po liftingu” mają być wybory samorządowe i prezydenckie w 2010 roku, a rok później parlamentarne.

– Chcę przekonać do współpracy z SD ludzi związanych z Partią Demokratyczna, samorządowców i działaczy PO niezadowolonych z tego, co się dzieje w ich partii, a także polityków o centrolewicowych poglądach – zapowiada Piskorski.

Listę, na której znajdą się ci ostatni, Stronnictwo ma popierać w wyborach do europarlamentu, ale samodzielnie nie będzie w nich uczestniczyć.

– Piskorski, obejmując szefostwo SD, chce z pozycji ważnego gracza partycypować w tworzącym się ruchu Otwartej Lewicy współinicjowanym przez Dariusza Rosatiego, z udziałem Partii Demokratycznej, SdPl, Zielonych i ewentualnie Partii Kobiet – uważa politolog Kazimierz Kik. – To dobry pomysł na wybory europarlamentarne.

Piskorski nie będzie ponownie startować do PE. – Przez najbliższe 20 miesięcy, jeśli zostanę przewodniczącym SD, zajmę się reaktywacją tej partii – zapowiada.

Politycy PO żartują, że zamierza wskrzesić politycznego upiora. Bardziej szczerzy obawiają się, że ich były sekretarz generalny znalazł sposób, jak wprowadzić partię na salony bez budżetowych subwencji i dotacji, które sięgają setek milionów złotych.


Niech zgadnę, o co chodzi

Partia Demokratyczna sama do eurowyborów!?

Nie nie nie! To żaden supertajny news ani insynuacja. Po prostu zastanawiałem się jakby wyglądała lista wyborcza Partii Demokratycznej, gdyby samodzielnie wystartowała w wyborach do europarlamentu. Wymyśliłem takich liderów list w poszczególnych okręgach:

1. Gdańsk - Krzysztof Pusz

2. Bydgoszcz - ?

3. Olsztyn - ?

4. Warszawa - Brygida Kuźniak

5. Warszawa II - Andrzej Wielowieyski

6. Łódź - Jerzy Hausner

7. Poznań - Jan Lityński

8. Lublin - ?

9. Rzeszów - Witold Piecuch

10. Kraków - Janusz Onyszkiewicz

11. Katowice - Grażyna Staniszewska

12. Wrocław - Władysław Frasyniuk

13. Gorzów Wlk. - Radosław Popiela

ale z pedecji jak najbardziej

Z pedecji to nie mam pojęcia co się wykluje, narazie widzę że po raz kolejny (czwarty?) odcinają prawą stopę.
Czekam na ich kolejne ogłoszenia w gazetach

Według naszych informacji centrowo-liberalną inicjatywą Piskorskiego są zainteresowani tacy politycy, jak Andrzej Olechowski, Janusz Onyszkiewicz, Dariusz Rosati, Krzysztof Pusz, oraz byli członkowie PO, których partia pozbyła się po wyrzuceniu Piskorskiego.

Neokomuniści, socjalliberałowie i reszta "odpadów" z AWS i UW.

PO nie jest jednolita i podziały prędzej czy później mogły się pojawić. Wątpię że konserwatyści typu Gowin ostaną tam na dłużej...

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • piotrrucki.htw.pl

  • © wojtekstoltny design by e-nordstrom