11 pl
wojtekstoltny

Jako pierwszy na myśl przychodzi mi mecz Getafe vs Bayern 3-3 z poprzedniego sezonu w P. UEFA.

Mecz był bardzo emocjonujący: najpierw czerwona kartka dla De la Reda bodaj w 6 minucie. Później fantastyczny gol po kontrze Contry. Kiedy zanosiło się na sensacje Ribery w 89' minucie strzelił bramkę na 1-1. Następnie była dogrywka, pamiętam, że na jej początku dwie ładne bramki strzeliło Getafe, później były setki nie wykorzystanych akcji Getafe no i najważniejsze dwie bramki Bayernu odpowiednio w 115' i 120' min. I oczywiście radość Beyernu i płacz Getafe, a to wszystko świetnie doprawione fantastycznym komentowaniem Iwańskiego. Jak dla mnie najlepszy mecz poprzedniego sezonu...

W poprzednich sezonach też był wiele ciekawych meczów na myśl przychodzą mi

Oczywiście Juve - Real 2002/2003 świetny mecz, piękne gol Alexa i Nedveda, obroniony rzut karny przez Buffona, fantastyczna gra naszego zespoły- czego chcieć więcej?

W zeszłym sezonie ciekawym meczem w PL był mecz Chelsea Tottenham 4-4 pamiętam, że wtedy Chelsea prowadziła już 4-1, ale Tottenham i tak zdołał wyrównać zdobywając bramkę w samej końcówce spotkania.

-----------------------------

To pierwsze mecz jakie przychodzą mi na myśl. Jak sobie jeszcze jakieś przypomnę to dopiszę